AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Aktualności - najnowsze informacje

Podczas Mille Miglia Alfa Romeo świętuje 90. rocznicę swojego pierwszego zwycięstwa w zawodach w Brescii

W 1928 roku Alfa Romeo odniosła pierwsze z 11 swoich zwycięstw w wyścigach, które odbywały się od 1927 do 1957 roku: jest to rekord, który nie został już nigdy pobity. Z okazji tej niezwykłej rocznicy, odbędzie się 36. edycja historycznego wyścigu z przystankiem w odnowionym Muzeum Alfa Romeo, nazywanym „Wehikułem czasu". W wydarzeniu wezmą udział cenne i zabytkowe auta.

Czytaj dalej...

Całkiem nowy Jeep® Wrangler

Niekwestionowany mistrz jazdy terenowej, całkiem nowy Jeep® Wrangler oferuje największe zdolności w dotychczasowej historii oraz zapewnia najwyższy poziom komfortu i prowadzenia podczas codziennego użytkowania. Nowoczesny design, w którym zachowano wszystkie akcenty Wranglera zapewniającymi większe poczucie wolności podczas jazdy z otwartą przestrzenią nad głową.

Czytaj dalej...

Marka Mopar® na Międzynarodowym Salonie Samochodowym Genewa 2018

Jeep® Wrangler Sahara w najnowszej odsłonie, która jeszcze bardziej podkreśla możliwości off-roadowe kultowego modelu. Kolor Line Miron oraz detale z włókna węglowego mają podkreślić sportowy i luksusowy charakter samochodów. Mopar® Connect - innowacyjny zestaw połączonych usług, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i zdalnej kontroli pojazdu.

Czytaj dalej...

Alfa Romeo na Międzynarodowym Salonie Samochodowym Genewa 2018

Marka Alfa Romeo odgrywa główną rolę na stoisku w Genewie, udoskonalając osiągi i ekskluzywność. Serie specjalne nawiązujące do rekordu na torze Nürburgring, Stelvio Quadrifoglio Nring oraz Giulia Quadrifoglio Nring dominują na stoisku, dwie edycje limitowane składają hołd bijącym rekordy osiągnięciom obu samochodów i w modelowy sposób obrazują istotę doskonałości Alfa Romeo.

Czytaj dalej...

Marka Fiat na Międzynarodowym Salonie Samochodowym Genewa 2018

W świetle reflektorów w Genewie rodziny S-Design i Mirror: odpowiedź Fiata na najnowsze wymagania w zakresie stylu, miejskiego charakteru i łączności ze światem. Światowa premiera nowego 124 Spider S-Design, idealnego samochodu dla osób szukających emocji z jazdy pod gołym niebem, silnego wyrazu i dynamiki. Model uzupełnia wersję S-Design, dostępną już dla 500X i Tipo.

Czytaj dalej...
AUTOMOBILE TORINO / Autoryzowany Dealer samochodów Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep
Oferta

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane