AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Aktualności - najnowsze informacje

Debiutuje nowa gama Tipo

Rodzina Tipo jest teraz dostępna w wersjach Street, Mirror, S-Design i Sport. Nowa wersja S-Design, w wersji 5-drzwiowej hatchback i kombi, będzie oferowana także z nowym lakierem w kolorze czerwonym oraz nową, czarną kolorystyką wnętrza, podkreślającą sportowy charakter samochodu. Nowe wersje Fiata Tipo będą dostępne w Polsce od połowy marca 2019 roku.

Czytaj dalej...

Nowy Fiorino zdobywcą tytułu „Volant d’Or” w Tunezji

30 stycznia br. odbyła się uroczystość wręczenia nagród pierwszej edycji konkursu „Volant d'Or" zorganizowanego przez specjalistyczny magazyn „Tunisie Auto".Nagrodzono najlepsze marki samochodów osobowych i dostawczych sprzedawanych w Tunezji, jeśli chodzi o osiągi i zadowolenie Klientów. Ankiety online przesłało około 6000 Czytelników.

Czytaj dalej...

Alfa Romeo razem z Fundacją „Theodora Children's Charity”

W ubiegły czwartek (07.02.2019) odbyła się „Charity Party Theodora", co roczna dobroczynna impreza, z której dochód jest przeznaczony na pomoc małym pacjentom hospitalizowanym w Szpitalu Onkologicznym Istituto Nazionale dei Tumori w Mediolanie. Doskonałość techniczna i sportowa marki Alfa Romeo uświetniła ten charytatywny wieczór w charakterze głównego sponsora.

Czytaj dalej...

Fiat 500 w centrum uwagi w MoMA w Nowym Jorku

Fiat 500 serii F, zakupiony w 2017 roku przez słynne Muzeum Sztuki Nowoczesnej MoMA w Nowym Jorku, został wczoraj po raz pierwszy przedstawiony publiczności. Samochód będzie prezentowany na wystawie „The Value of Good Design", czynnej do 15 czerwca 2019 roku, opowiadającej historię wzornictwa przemysłowego, eksponując zbiory z kolekcji MoMA.

Czytaj dalej...

Sukces handlowy Fiata Tipo w styczniu 2019 r.

Fiat Tipo najchętniej wybieranym samochodem kompaktowym w Polsce przez Klientów indywidualnych w 2019 roku. Aż 626 egzemplarzy tego modelu Fiata zarejestrowały w styczniu osoby prywatne. Całkowita sprzedaż wyniosła 992 sztuki, zapewniając modelowi Tipo siódme miejsce rankingu Top10 najchętniej wybieranych samochodów w Polsce w styczniu.

Czytaj dalej...

Abarth 595 po raz czawarty zdobył tytuł „Best Car 2019" w plebiscycie „Auto, Motor und Sport"

Po zwycięstwie odniesionym w latach 2016, 2017 i 2018, Abarth 595 zwyciężył w kategorii „Mini Car" z importu oraz zajał drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej, pokonując silnych konkurentów z Niemiec. Po raz czwarty z rzędu, Abarth 595 zdobył tytuł „Best Car" w kategorii importowanych „Mini Car", przyznawany przez Czytelników magazynu „Auto, Motor and Sport".

Czytaj dalej...
AUTOMOBILE TORINO / ASO samochodów Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep
Oferta
Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane