AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Limitowana edycja modelu e-Mehari STYLED BY COURREGES

Zbliżający się koniec lata wcale nie oznacza, że będziemy musieli zrezygnować z przyjemności jazdy E-MEHARI. Citroën zaprezentował dzisiaj limitowaną edycję NOWEGO E-MEHARI „Styled by Courrèges” - bardziej uniwersalną i ultra topową wersję swojego 4-miejscowego, w 100% elektrycznego kabrioletu. Limitowana edycja została poddana dogłębnym modyfikacjom...

Zbliżający się koniec lata wcale nie oznacza, że będziemy musieli zrezygnować z przyjemności jazdy E-MEHARI. Citroën zaprezentował dzisiaj limitowaną edycję NOWEGO E-MEHARI „Styled by Courrèges” - bardziej uniwersalną i ultra topową wersję swojego 4-miejscowego, w 100% elektrycznego kabrioletu. Limitowana edycja została poddana dogłębnym modyfikacjom i jest efektem przedłużenia współpracy dwóch kultowych marek, będących synonimem typowo francuskiej kreatywności i elegancji, hołdujących ideom innowacyjności, swobody i odpowiedzialnej motoryzacji. Zewnętrznie NOWY CITROËN E-MEHARI Styled by Courrèges zyskał sztywny dach Hard Top, boczne szyby, jednolicie czarne nadwozie i specjalne czarne, lśniące, diamentowane felgi. Wnętrze zostało całkowicie przeprojektowane, łącznie z nową deską rozdzielczą i nową, białą tapicerką, kontrastującą z czernią nadwozia. Nowa edycja jest też wyposażona w elegancki i dopasowany do samochodu zestaw dwukolorowych toreb podróżnych sygnowany przez Courrèges.Pełen charakteru i zgodny z obecnymi trendami NOWY CITROËN E-MEHARI Styled by Courrèges, wprowadza także znak Gwarantowane Francuskie Pochodzenie w kategorii samochodów elektrycznych. Zostanie zaprezentowany na Salonie samochodowym we Frankfurcie i trafi do sprzedaży już we wrześniu tego roku.

KREATYWNE SPOTKANIE Z DOMEM MODY COURREGES : CITROËN inauguruje dzisiaj ekskluzywną edycję NOWEGO CITROËNA E-MEHARI Styled by Courrèges. Seria jest ograniczona do 61 egzemplarzy i liczbą nawiązuje do daty powstania marki Courrèges. To piękny sposób przedłużenia współpracy rozpoczętej z powodzeniem w 2016 roku, która zaowocowała powstaniem pełnego światła modelu koncepcyjnego. Poprzez limitowaną edycję NOWEGO CITROËNA E-MEHARI Styled by Courrèges, obie francuskie marki potwierdzają wspólne wartości, takie jak kreatywność i innowacyjność przyświecające temu projektowi ekologicznego środka transportu indywidualnego. Obie marki postawiły na przeciwieństwo bieli pierwotnego modelu koncepcyjnego, która jest symbolem Domu Mody Courrèges i wybrały skrajnie kontrastujący z nim kolor nadwozia Vinyl Black.

 

NOWY CITROËN E-MEHARI STYLED BY COURREGES PODKREŚLA SWÓJ PRAWDZIWNY CHARAKTER: ta ekskluzywna, limitowana edycja jest zapowiedzią nowej generacji E-MEHARI i potwierdza charakter samochodu z prawdziwego zdarzenia dzięki zwiększonej wszechstronności, nie tracąc przy tym nic z radości życia i świeżości. To także skok jakościowy dzięki nowej stylistyce wnętrza i wprowadzonym licznym nowościom technicznym. Dzięki nowym elementom wyposażenia, takim jak Hard Top i boczne szyby, system „EasyEntry”, centralny zamek i poduszki powietrzne, zyskał na nowoczesności, wszechstronności i komforcie wnętrza.

 

NOWY CITROËN E-MEHARI Styled by Courrèges to:

- Kultowy, 4-miejscowy kabriolet, wierny duchowi MEHARI z 1968 roku,

- Limitowana edycja 61 egzemplarzy symbolizujących rok założenia Domu Mody Courrèges.

- Model z charakterem, do jazdy w każdą pogodę i po wszelkiego rodzaju drogach.

- Nadwozie w unikatowym kolorze Vinyl Black, idealnie współgrającym z dachem Hard Top w czarnym, lśniącym kolorze.

- Nowa stylistyka wnętrza z powlekanymi elementami ozdobnymi deski rozdzielczej i haftowanym wykończeniemCourrèges, siedzenia pokryte białą skórą ekologiczną, numerowana tabliczka i zaprojektowany na miarę zestaw toreb podróżnych sygnowany przez Courrèges.

- Więcej elementów wyposażenia i udoskonaleń służących podwyższeniu poziomu jakości, bezpieczeństwa i komfortu podróżowania.

- Przyjemność prowadzenia właściwa dla samochodu elektrycznego, zero emisji CO2, zwiększony o niemal 20% moment obrotowy.

- Pierwszy samochód elektryczny ze znakiem „Gwarantowane Francuskie Pochodzenie”.

 

 

 

 

 

 

AUTOMOBILE TORINO / Autoryzowany Dealer samochodów Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep
Oferta

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane