AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Jeep® Grand Cherokee SRT zwycięzcą w konkursie niemieckiego magazynu “Auto Bild Sports Cars”

Znakomite osiągi Jeepa® Grand Cherokee SRT zostały docenione przez Czytelników wpływowego niemieckiego magazynu "Auto Bild Sports Cars". Potężnemu samochodowi z silnikiem o mocy 468 KM przyznali Oni tytuł najlepszego samochodu zagranicznego w kategorii Vanów i SUV-ów. Po raz pierwszy Czytelnicy znanego czasopisma wybrali  na zwycięzcę model Jeepa.

Znakomite osiągi Jeepa® Grand Cherokee SRT zostały docenione przez Czytelników wpływowego niemieckiego magazynu "Auto Bild Sports Cars". Potężnemu samochodowi z silnikiem o mocy 468 KM przyznali Oni tytuł najlepszego samochodu zagranicznego w kategorii Vanów i SUV-ów.
Po raz pierwszy Czytelnicy znanego czasopisma wybrali  na zwycięzcę model Jeepa, podkreślając ogromny urok SUV-a klasy Premium o wybitnie sportowym charakterze.

W edycji 2017 konkursu wzięło udział łącznie 110 modeli w 15 kategoriach. Do wyróżniających cech, dzięki którym Jeep Grand Cherokee SRT zwyciężył w swojej kategorii , należy 6,4-litrowy, wolnossący silnik HEMI V8. Dostarczając moc 468 KM i imponujący moment obrotowy wynoszący 624 Nm przy 4100 obr./min. bez turbosprężarki z jej półsferycznych komór spalania, jest uważany za jeden z najlepszych silników ssących o wysokich osiągach.

Prestiżowy tytuł potwierdza wszechstronność marki Jeep, udowadniając, że szeroka gama samochodów terenowych i SUV-ów zdobywa serca nawet najbardziej wymagających fanów najlepszych samochodów w Niemczech.

Jeep Grand Cherokee jest flagowym modelem marki Jeep i najczęściej nagradzanym SUV-em w historii. Od momentu wprowadzenia  go na rynek w 1992 r. stanowi punkt odniesienia pod względem mocy, komfortu, innowacyjności, jakości technicznej i konstrukcyjnej.

W 2017 roku, Grand Cherokee świętuje 25-lecie swojej pozycji lidera w segmencie samochodów 4x4. To ważna rocznica podkreślająca, w jaki sposób model ten zdefiniował  nowy standard w odniesieniu do stylu, mistrzostwa wykonania i osiągów w segmencie dużych SUV-ów klasy Premium.
Dostępny w pełnej gamie z 6 wersjami wyposażenia: Laredo, Limited, Overland, Trailhawk, Summit, SRT oraz nowy Trackhawk, który zostanie wprowadzony na rynek w pierwszej połowie 2018 roku, Grand Cherokee został sprzedany w ponad 6 milionach egzemplarzy na całym świecie od chwili jego wprowadzenia 25 lat temu.

AUTOMOBILE TORINO / Autoryzowany Dealer samochodów Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep
Oferta

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane