AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Citroën C3 Aircross zdobywcą nagrody 2018 AUTOBEST

Nowy Citroën C3 Aircross - kompaktowy SUV - został wyróżniony nagrodą BEST Buy Car of Europe. W kategorii "najlepszy zakup wśród samochodów europejskich w 2018 roku", pokonał aż pięciu finalistów. Tytuł został przyznany przez organizację Autobest, w imieniu której laureata wybiera międzynarodowe jury, złożone z wybitnych dziennikarzy motoryzacyjnych.

Jury organizacji Autobest ogłosiło, że, nowy Citroën C3 Aircross – model segmentu kompaktowych SUV-ów, otrzymał tytuł „BEST Buy Car of Europe" 2018.

 

Organizacja Autobest od 2001 r. corocznie nagradza samochody w kategorii „best buy” czyli najlepszej oferty wśród nowych modeli. O wyborze laureata decyduje liczba głosów przyznanych przez jury. Swoje głosy nadsyła grono 31 dziennikarzy motoryzacyjnych z 31 krajów Europy, oceniających samochody w 13 kategoriach. Wśród kryteriów są m.in. wartość produktu w stosunku do ceny, styl, komfort i rozwiązania techniczne, a także dostępność usług i części zamiennych w sieciach dystrybutorów.

Citroën C3 Aircross, samochód segmentu kompaktowych SUV-ów, poszedł w ślady Citroëna C3 – zwycięzcy z 2003 r. Nowy model zdystansował konkurentów i zwyciężył w 17. edycji nagrody Autobest, zdobywając punkty zwłaszcza za swój niepowtarzalny styl nadwozia oraz wyrazisty, tchnący świeżością charakter.
Nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross jest kluczowym modelem w procesie odnawiania oferty marki Citroën i przedmiotem jej międzynarodowej ofensywy produktowej. Wprowadzony do sprzedaży w październiku b.r. model, do chwili obecnej znalazł już ponad 30 000 nabywców w Europie. Jego atutem jest zaprojektowane modułowo, jasne, przestronne wnętrze, w którym uwidocznia się bogate i unikalne doświadczenie Citroëna w tej dziedzinie. Istotną cechą tego modelu jest szeroki zakres możliwości jego personalizacji. Można wybierać z ponad 90 kombinacji elementów wyglądu zewnętrznego i pięciu wzorów stylizacji wnętrza. Citroën C3 Aircross został zaprojektowany w odpowiedzi na oczekiwania klientów, w centrum stawiając człowieka. Zastosowane w samochodzie rozwiązania modułowe dają szerokie możliwości dostosowania jego wyglądu do potrzeb użytkowników, przy jednoczesnym zachowaniu bezkonkurencyjnej ilości miejsca, a niezwykłą przestronność wnętrza dodatkowo podkreśla panoramiczny dach. Model ten pełni również rolę ambasadora programu Citroën Advanced Comfort – swoim pasażerom zapewnia pełnię komfortu i dobre samopoczucie, a kierowcom wyjątkowe doznania za kierownicą.

 

 

 

Citroën C3 Aircross równie dobrze sprawdza się w ruchu wielkomiejskim, jak poza nim. Jego zdolności jazdy w trudnym terenie podnosi funkcja Grip Control (kontroli przyczepności) z funkcją Hill Assist Descent. Model ten wyróżnia komfort i bezpieczeństwo z najwyższej półki. Samochód wyposażony jest w 16 nowoczesnych systemów wspomagania kierowcy i łączności. Między innymi dzięki tym udogodnieniom otrzymał niedawno pięć gwiazdek w teście EuroNCAP.

Media

- pełna treść artykułu
AUTOMOBILE TORINO / ASO samochodów Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep
Oferta
Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane