AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Gama samochodów Fiat Professional wspiera FIM Mistrzostwa Świata w Motocrossie MXGP

Trzeci rok z rzędu, marka samochodów dostawczych Grupy FCA jest oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w Motocrossie MXGP, które właśnie dotarły do Europy po pasjonującym pierwszym etapie. Lider klasyfikacji, Tony Cairoli jest Ambasadorem marki Fiat Professional: dziewięciokrotny Mistrz Świata doskonale uosabia ambicje dynamicznie rozwijającej się marki.

Mistrzostwa Świata w Motocrossie MXGP przybywają do Europy: po inauguracyjnym wyścigu na torze w Patagonii, w niedzielę 18 marca br. kierowcy ścigali się na torze Valkenswaard w Holandii, który był sceną dla pierwszego etapu na Starym Kontynencie.
Aktualny Mistrz Świata, Tony Cairoli, który w Patagonii uplasował się na 1 miejscu w pierwszym wyścigu i na 2 miejscu w drugim wyścigu, może poszczycić się już 47 punktami w klasyfikacji. Obok Niego, jak zawsze, model Fiat Fullback, pick-up z gamy Fiat Professional i Ducato 4x4, auto „all terrain" z napędem integralnym, który poszerza możliwości wykorzystania modelu Ducato zarówno do pracy, jak i w czasie wolnym.

Fiat Fullback Cross i Ducato 4x4 to produktowi bohaterowie oficjalnej floty Mistrzostw Świata w Motocrossie MXGP. Auta te są doskonałymi samochodami do celów zawodowych, które w razie potrzeby sprostają również wyzwaniom życia codziennego i będą „kompanami" poza pracą. Fullback Cross jest mocny, niezawodny, oferuje dużą pojemność skrzyni ładunkowej i ładownością wynoszącą ponad tonę oraz dopuszczalną całkowitą masą zespołu pojazdów przekraczającą trzy tony. Ponadto, dzięki napędowi 4x4 oraz elektronicznemu selektorowi 4WD, może swobodnie poradzić sobie w najtrudniej dostępnych terenach i podjąć się najcięższych wyzwań, jak jazda terenowa z pełnym obciążeniem.
Ducato 4x4 to „all terrain" z napędem integralnym typu stałego, z dwoma przekładniami i automatycznym sprzęgłem wiskotycznym centralnym. Urządzenie umożliwia płynną regulację rozdziału momentu obrotowego na koła przednie i tylne, optymalizując napęd na nawierzchniach, jak błoto, śnieg czy piasek.  Ponadto, Ducato 4x4, oferuje solidność i osiągi niezbędne, by stawić czoła terenowym wyzwaniom z wyposażeniem, które maksymalnie wykorzystuje jego ładowność użytkową. 
Podczas każdych wyścigów organizowanych w ramach MXGP, Fullback Cross i Ducato będą prezentowane wraz z pozostałymi samochodami z gamy na stoisku Fiat Professional, przygotowanym w strefie znajdującej się za boksami.

Prestiżowa współpraca między marką Fiat Professional a FIM Mistrzostwami Świata w Motocrossie MXGP opiera się na tych samych, autentycznych wartościach: pasji, determinacji i konsekwencji: te same wartości wyznawane są przez Tony'ego Cairoliego, biorącego udział w mistrzostwach motocrossowych zawsze z dużą wytrwałością, odwagą i, które stanowią wyraz gotowej na wyzwania „natury" Fiat Professional. Po wielu sukcesach osiągniętych w 2017 roku i wcześniej, marka jest zawsze gotowa, by rok 2018 był także pełen nowości, które dodatkowo wzbogacą jej ofertę, uatrakcyjniając jednocześnie świat mistrzostw motocrossowych.

Dla wszystkich pasjonatów Mistrzostw Świata w Motocrossie MXGP, Fiat Professional przygotował specjalną ofertę: wszyscy, którzy wezmą udział w jednym z europejskich etapów Mistrzostw otrzymają, przy zakupie jednego z nowych samochodów dostawczych z gamy marki, 5-letnią gwarancję.

AUTOMOBILE TORINO / Autoryzowany Dealer samochodów Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep
Oferta

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Citroën, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane