AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Zakład Melfi przygotowuje się do produkcji nowego hybrydowego Jeepa Renegade’a Plug-in.

Fabryka Melfi FCA rozpoczyna przygotowania do produkcji hybrydowego samochodu elektrycznego Jeep Renegade Plug-in Hybrid Electric Vehicle (PHEV), którego wprowadzenie na rynek zaplanowano na rok 2020. Jeepy Renegade PHEV będą produkowane obok obecnie produkowanych w zakładzie Melfi Renegade i 500X z silnikami spalinowymi.

Fabryka Melfi FCA we Włoszech rozpoczyna przygotowania do produkcji hybrydowego samochodu elektrycznego Jeep Renegade Plug-in Hybrid Electric Vehicle (PHEV), którego wprowadzenie na rynek zaplanowano na początek 2020 roku. Jeepy Renegade PHEV będą produkowane obok obecnie produkowanych w zakładzie Melfi Renegade i 500X z silnikami spalinowymi.

Wyprodukowanie preseryjnych egzemplarzy nowego Jeepa Renegade PHEV jest planowane na 2019 rok. Inwestycja w uruchomienie produkcji nowego zespołu napędowego wynosi ponad 200 milionów euro i obejmuje również silne zaangażowanie FCA w szkolenie wszystkich pracowników w zakresie stosowania tej nowej technologii. W związku z inwestycją zmodernizowane zostaną również urządzenia zakładu zaangażowane w produkcję.

"Z liczbą ponad 742 000 Jeepów Renegade wyprodukowanych do tej pory we Włoszech, fabryka Melfi jest idealnym miejscem, a Renegade doskonałym produktem do wprowadzenia na rynek PHEV, wzmacniając jeszcze bardziej ofertę tego odnoszącego sukcesy Jeepa", powiedział Pietro Gorlier, Dyrektor Operacyjny regionu EMEA.

Podczas Dnia Rynków Kapitałowych FCA 1 czerwca, kiedy to społeczności finansowej zaprezentowano biznes plan 2018-2022, stwierdzono, że jednym z najważniejszych czynników zmian w planie strategicznym jest elektryfikacja. Inwestycje w okresie realizacji planu będą skutkować powstaniem portfela rozwiązań technicznych, które umożliwią FCA spełnienie wymogów regulacyjnych w każdym regionie. Jednocześnie technologia ta będzie również stosowana w celu wzmocnienia specyficznych atutów każdego z brandów.

Po wprowadzeniu na rynek minivana Pacifica PHEV oraz technologii e-Torque mild-hybrid (miękka hybryda) w modelu Ram 1500 na początku tego roku, Jeep Renegade PHEV jest kolejnym krokiem w rozwoju elektryfikacji FCA. Do 2022 r. FCA zaoferuje łącznie 12 elektrycznych układów napędowych (BEV, PHEV, full-hybrid i mild-hybrid). Trzydzieści różnych modeli będzie wyposażonych w co najmniej jeden z tych systemów.

AUTOMOBILE TORINO / ASO samochodów Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep
Oferta
Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane

Kontakt