AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Marki Jeep, Fiat i Alfa Romeo ogłaszają wyprzedaż modeli 2018

FCA ogłasza wyprzedaż samochodów marek Jeep, Fiat i Alfa Romeo z rocznika modelowego 2018. Do końca roku kompaktowy SUV Jeep Compass jest dostępny w przełomowym leasingu 100% i z pełnym, trzyletnim ubezpieczeniem OC/AC/NW za 1 zł. Pozostałe modele marki Jeep również są objęte promocyjnym leasingiem 100% i rocznym pakietem ubezpieczeniowym za 1 zł.

Ostanie dwa miesiące roku to okres wzmożonych wyprzedaży w salonach samochodowych. Osoby prywatne liczą na maksymalne rabaty, natomiast Klienci instytucjonalni realizują zakupy flotowe. W tym roku firmowe zakupy mogą się nasilić również w związku z planowanymi zmianami legislacyjnymi, dotyczącymi leasingów.

 

W odpowiedzi na oczekiwania rynku, FCA ogłasza wyprzedaż samochodów marek Jeep, Fiat oraz Alfa Romeo z rocznika modelowego 2018. Klienci indywidualni i biznesowi mogą skorzystać z atrakcyjnego finansowania z promocyjnymi leasingami lub wyjątkowych obniżek cen.

 

Jesienne wyprzedaże Grupy FCA otwiera Jeep z przełomową ofertą na model Compass. Do końca roku ten kompaktowy SUV jest dostępny w leasingu 100% oraz z pełnym, trzyletnim ubezpieczeniem OC/AC/NW za 1 zł. Również pozostałe modele tej amerykańskiej marki można teraz nabyć w ofercie promocyjnego leasingu 100% z rabatem do 20 000 zł.

 

Fiat, pozostający marką adresowaną głównie do Klienta detalicznego, jesienią kusi wyjątkowo atrakcyjnymi cenami na bestsellerową gamę Tipo. Przestronny, rodzinny Tipo Sedan z radiem i klimatyzacją kosztuje już od 43 900 zł. Oczywiście Fiat nie zapomina także o odbiorcach biznesowych, oferując im topowy leasing 100% na większość modeli marki.

 

Miłośnikom sportowych emocji marka Alfa Romeo proponuje bezkonkurencyjny produkt finansowy w formie leasingu 100% na Giuliettę dostępną z dodatkowym rabatem w wysokości 9400 zł, piękny sedan Giulia, teraz tańszy nawet o 16 200 zł, oraz podbijający polskie floty firmowe pierwszy SUV marki Stelvio, na którego rabaty sięgają nawet 20 400 zł.

 

Wyprzedaż w Salonach marek Jeep, Fiat i Alfa Romeo na modele z rocznika 2018 trwa do końca roku. Szczegóły dostępne u autoryzowanych Dealerów.

 

AUTOMOBILE TORINO / ASO samochodów Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep
Oferta
Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane

Kontakt