AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Fiat Professional zdobywcą prestiżowego tytułu Radio Key Award 2018

Fiat Professional został zdobywcą prestiżowego w świecie motoryzacji tytułu Radio Key Award. Tytuł został przyznany za kampanię radiową „Epic Fail - Cristalli" poświęconą gamie Ducato. Nowa reklama „Unpro vs Pro" przygotowana przez agencję reklamową Leo Burnett jest na antenie od maja br. na wszystkich rynkach w regionie EMEA w telewizji, mediach cyfrowych, radio i na bilboardach.

W Mediolanie, w Teatrze Elfo Puccini, odbyła się 50. edycja Media Key Award 2018, imprezy poświęconej komunikacji reklamowej, podczas której nagradzane są reklamy stworzone przez najważniejsze międzynarodowe firmy.  Prestiżowy tytuł przyznano marce Fiat Professional za kampanię radiową „Epic Fail - Cristalli" w kategorii „Transport i Energia".

Nowa reklama „Unpro vs Pro" przygotowana przez agencję reklamową Leo Burnett jest na antenie od maja br. na wszystkich rynkach w regionie EMEA w telewizji, mediach cyfrowych, radio i na bilboardach.
W kampanii tej marka Fiat Professional przedstawia przeciwne sobie zdarzenia, porównując sytuacje zawodowe, których bohaterami są amatorzy i profesjonaliści.

Podczas gdy nieprofesjonaliści polegają na improwizacji i prowizorycznych rozwiązaniach, kończących się nieuchronną porażką, to prawdziwi profesjonaliści świetnie radzą sobie ze wszystkimi problemami związanymi z wykonywaną pracą, wspierani przez gamę samochodów Fiat Professional.

AUTOMOBILE TORINO / ASO samochodów Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep
Oferta
Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane

Kontakt