AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Rekordowy Fiat 500X: wyprodukowano 500 000 egzemplarz

Od 2014 roku Fiat 500X jest liderem swojego segmentu we Włoszech i cały czas znajduje się na liście top 10 w Europie. Rekord został osiągnięty w zakładzie FCA w Melfi, w jednej z najbardziej innowacyjnych i najlepszych  fabryk sektora motoryzacyjnego. Rekordowy egzemplarz został wyprodukowany w wersji "120th" w dwukolorowej wersji nadwozia Tuxedo, absolutnej nowości modelu, dla uświetnienia 120 lat historii marki Fiat.

23 maja w zakładzie w Melfi został wyprodukowany Fiat 500X numer 500 000.
Nowy rekord potwierdza sukces modelu, który od początku wprowadzenia na rynek w 2014 roku stał się liderem w swoim segmencie we Włoszech i stale znajduje się na liście top 10 w Europie.

Rekordowy egzemplarz został wyprodukowany w wersji "120°" i jest wyposażony w nową generację silników FireFly, o najwyższym poziomie wydajności, o mocy 150 KM oraz automatyczną skrzynię biegów DCT z podwójnym sprzęgłem. Seria specjalna 500X 120° została wprowadzona na rynek podczas Salonu Samochodowego w Genewie z okazji obchodów 120. urodzin marki Fiat i wyróżnia się dwukolorowym nadwoziem, po raz pierwszy zastosowanym w 500X oraz 6-miesięcznym, bezpłatnym dostępem do Apple Music. 

Rekord w produkcji Fiata 500X został osiągnięty w zakładzie FCA w Melfi, w jednej z najbardziej innowacyjnych fabryk sektora motoryzacyjnego na świecie, gdzie obecnie produkowane są modele Fiat 500X i Jeep Renegade, przeznaczone na eksport do ponad 100 krajów na świecie. Podczas 25-letniej działalności, w zakładzie FCA Melfi skoncentrowano się na tworzeniu wysokiej jakości produktów poprzez udoskonalone procesy produkcyjne i, przede wszystkim, poprzez zaangażowanie i kształcenie wysoko wyspecjalizowanych pracowników Akademii, dumy fabryki.

AUTOMOBILE TORINO / ASO samochodów Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep
Oferta
Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane

Kontakt