AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Fiat 500X zwycięzcą kategorii „Miasto” w plebiscycie MotoAs Interii 2019

Aż trzy samochody marek FCA zostały wyróżnione w czwartej edycji plebiscytu MotoAs Interii. W kategorii „Miasto" tytuł zwycięzcy zdobył Fiat 500X. Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, napędzana doładowanym, 510-konnym silnikiem 2.9 V6, zajęła trzecie miejsce w emocjonującej kategorii „Moc". Czytelnicy Interii docenili kultowego Jeepa Wranglera, ponownie plasując go na trzecim miejscu wśród „Legend".

Jeden z wiodących portali branżowych w Polsce ogłosił wyniki plebiscytu MotoAs Interii 2019. W tym roku o tytuły najlepszych walczyło przeszło sto aut 26 marek, zgłoszonych przez dostępnych na polskim rynku producentów. Zwycięzców wybierali Czytelnicy serwisu Motoryzacja Interii i to oni przyznali aż trzy wyróżnienia dla FCA.

Fiat 500X zwyciężył w kategorii „Miasto", Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio zajęła trzecie miejsce w segmencie „Moc", a Jeep Wrangler ponownie wjechał na podium „Legend".

Redakcja działu Motoryzacja Interii dobrze wie, że samochody to nie tylko sposób przemieszczania się, czy narzędzie pracy. Auta rozpalają emocje, budzą sentyment, ale też potrafią się wyróżnić praktycznym zastosowaniem, nowatorskimi technologiami oraz troską o środowisko naturalne. Dbając o tę wszechstronność, Interia w tym roku wyznaczyła 10 kategorii, w których czytelnicy głosowali na najlepsze ich zdaniem pojazdy. W segmencie „Miasto" w szranki stanęło aż 14 samochodów. I choć, jak przyznaje redakcja, definicja miejskiego auta wcale nie jest łatwa, z pewnością jest nim Fiat 500X, zwycięzca MotoAs Interii 2019. Ten nowoczesny crossover świetnie sobie radzi w miejskiej dżungli. Samochód stylistycznie nawiązuje do kultowego Fiata 500, ale oferuje znacznie więcej miejsca we wnętrzu. Auto przyciąga nie tylko atrakcyjną stylizacją, ale również dużą zwrotnością, dobrą widocznością i bogatym wyposażeniem. Jego cena zaczyna się już od 64 00 zł za wersję Urban z silnikiem 1.6 E-Torq 100 KM FWD.

Na podium kategorii „Moc" znalazła się potężna i piękna Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. Sercem tej najmocniejszej wersji włoskiego sedana jest silnik 2.9 V6, który dzięki doładowaniu dysponuje imponującą mocą 510 KM oraz momentem 600 Nm. Łącząca inżynierię i emocje Giulia QV rozpędza się do 100 km/h w 3,9 s, zaś prędkość maksymalna wynosi aż 307 km/h. Jak przystało na stricte sportowy samochód, napęd przekazywany jest na koła tylne. Alfa Romeo Giulia kosztuje od 129 900 zł za model 2018 z jednostką benzynową 2.0 Turbo 200 KM AT8 RWD, a wersja QV z 2018 roku - od 386 800 zł.

Jeep Wrangler powtórzył zeszłoroczny sukces, utrzymując się na trzecim miejscu w kategorii „Legenda". Kultowy spadkobierca słynnego Willysa zadebiutował w 1987 roku, a od zeszłego roku jest dostępny w nowej odsłonie łączącej wyjątkową w skali światowej stylistykę z siedmioszczelinowym grillem, topową dzielność terenową i komfort w codziennej eksploatacji. Jeep Wrangler jest dostępny od 201 900 zł za wersję trzydrzwiową z 2018 roku, z silnikiem Diesla 2.2 CRD 200 KM.

AUTOMOBILE TORINO / ASO samochodów Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep
Oferta
Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane

Kontakt