AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Nadjeżdża najlepszy Ducato wszech czasów

Lider w Europie po raz piąty z rzędu, numer jeden pod względem sprzedaży w 12 różnych krajach i flagowy model w świecie pojazdów rekreacyjnych, bestseller Fiata Professional został odnowiony pod względem wyposażenia i technologii, aby umocnić swoją pozycję lidera i jak najlepiej spełnić wymagania każdej zawodowej „misji". Samochody jeszcze bardziej wydajne i ekologiczne - Wspaniałe Ducato MY 2020.

Ducato MY 2020 jest pierwszym, w którym zastosowano nowe silniki Euro 6D, zarówno diesla, jak i silniki zasilane metanem, o mocy od 120 do 180 KM, jeszcze bardziej wydajne i ekologiczne, zapewniające zarówno przyjemność z jazdy, jak i korzyści w zakresie ochrony środowiska. Dzięki pakietowi EcoPack zawierającemu inteligentny alternator, elektronicznie sterowaną pompa paliwa i tryb „ECO" gwarantuje oszczędność energii i większą wydajność spalania, wpływając korzystnie na całkowity koszt posiadania. Kolejną ważną innowacją jest nowa automatyczna skrzynia biegów „9Speed": najlepsza w swojej klasie przekładnia pod względem masy, umożliwiająca optymalne wykorzystanie momentu obrotowego, który osiąga rekordowe 450 Nm w wersji z silnikiem o mocy 180 KM.
Ducato MY2020 to również najlepszy Ducato w historii, jeśli chodzi o systemy wspomagania jazdy obejmujące m.in. system monitorowania martwego pola, systemem wykrywania obiektów na drodze cofania i asystenta hamowania, który lokalizuje przeszkody, a po wykryciu ryzyka kolizji, ostrzega kierowcę i włącza automatycznie hamulce awaryjne. Model posiada również najnowszy system informacyjno-rozrywkowy z nowym 7" wyświetlaczem dotykowym by Mopar®  z integracją Apple CarPlay oraz Android AutoTM. Mopar® oferuje również szereg zintegrowanych rozwiązań, usług i akcesoriów, dzięki którym każdy klient może  cieszyć się przyjemnością prowadzenia, będąc chronionym przed wszelkimi nieprzewidzianymi sytuacjami.
Dodatkowo od tego roku będzie dostępna w przedsprzedaży wersja elektryczna BEV: Ducato będzie pierwszym w pełni elektrycznym modelem Fiat Professional, zaprojektowanym i opracowanym zgodnie z najbardziej zaawansowanymi standardami jakości Grupy FCA.

AUTOMOBILE TORINO / ASO samochodów Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep
Oferta
Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane

Kontakt