AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Fiat 500 do usług car sharingu w krajach nadbałtyckich

Kultowego Fiat 500 można teraz wypożyczać w krajach nadbałtyckich w ramach usługi car sharing CityBee. W ostatnich miesiącach na litewskich i estońskich drogach pojawiło się ponad  400 samochodów włoskiej marki. Fiat 500 to ikona włoskiego designu, która z pewnością nie pozostaje niezauważona.

Oprócz wyjątkowego wyglądu, samochód wyróżniają również dynamika jazdy i kompaktowe wymiary, cechy, dzięki którym model stał się najbardziej popularnym samochodem miejskim w Europie.  

Wprowadzony na rynek w 1957 r., Fiat 500 zrewolucjonizował koncepcję mobilności. Samochód jest ikoną stylu i symbolem wzornictwa spod znaku „Made in Italy", o czym świadczy ponad 6 milionów egzemplarzy sprzedanych od 1957 roku w ponad 100 krajach na całym świecie i ponad 2 miliony egzemplarzy sprzedanych od 2007 do dzisiaj.

W ramach zawartej współpracy, FCA dostarczy ponad 400 samochodów Fiat 500. CityBee działa w 16 miastach w 4 krajach, Litwa, Łotwa, Estonia i Polska, jej flota liczy ponad 5500 pojazdów (samochody osobowe, vany, skutery elektryczne i rowery) oraz prawie 550 000 Klientów. Firma stawia sobie za cel ułatwienie codziennego życia, oferując nowoczesne rozwiązania w zakresie innowacyjnej mobilności w mieście.   

Założona na Litwie w 2012 roku, po 7 latach spółka CityBee jest liderem w świadczeniu usług car sharing w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. CityBee jest częścią Modus Group, międzynarodowej grupy firm zajmujących się energią odnawialną, usługami w zakresie mobilności i motoryzacją.

AUTOMOBILE TORINO / ASO samochodów Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep
Oferta
Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane

Kontakt