AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Polskie Koleje Państwowe stawiają na Fiata Doblò

Fiat Doblò to wyjątkowy projekt, który od lat zaspokaja oczekiwania Klientów dotyczące mobilności, komfortu i poszanowania środowiska. Model dostępny w wersjach osobowej i dostawczej został wprowadzony na rynek pod koniec 2000 roku i obecnie występuje już w czwartej generacji.

 

  • FCA Poland wygrał przetarg na dostawę samochodów Fiat Doblò dla PKP SA.

  • Flota obejmuje 76 samochodów  Doblò Kombi do przewozu osób i 2 niezawodne furgony Doblò Cargo SX o ładowności maksymalnej wynoszącej 750 kg, wyposażonych w silniki 1.6 MultiJet o mocy 105 KM.

  • Zakup finansowany był przez firmę Hitachi Capital Polska Sp. z o.o., a wydania aut rozpoczęły się w październiku 2019 r.

  • Mnogość konfiguracji wnętrza wersji dostawczej, dwie wysokości dachu i dwa rozstawy osi plus szeroka gama nowoczesnych silników sprawiają, że Fiat Doblò od 19 lat spełnia oczekiwania dużych rodzin i Klientów biznesowych.

 

„Dzięki konkurencyjnej ofercie na samochody oraz dużemu zaangażowaniu firmy finansującej kontrakt, Hitachi Capital Polska Sp. z o.o., wygraliśmy przetarg na dostawy samochodów dla PKP SA", ogłosił Łukasz Burakowski, LCV Key Account Manager, FCA Poland. Transakcja dotyczy łącznie 78 egzemplarzy Fiata Doblò, które będą użytkowane przez pracowników Polskich Kolei Państwowych na terenie całego kraju.
Samochody zostały dostarczone w ramach przetargu publicznego i będą przeznaczone do celów operacyjnych Polskich Kolei Państwowych. Na liście znalazło się 76 Doblò Kombi Dynamic do przewozu osób i dwa niezawodne furgony Doblò Cargo SX o ładowności maksymalnej wynoszącej 750 kg. Wszystkie 78 aut cechuje taki sam rozstaw osi 2755 mm i sprawdzone jednostki napędowe Diesla 1.6 MultJet o mocy 105 KM. Ich wydania do Klienta rozpoczęły się już w październiku br.

Dobló Cargo czwartej generacji, potwierdza niezwykłe zalety modelu marki Fiat Professional, oferując szereg rozwiązań technicznych i funkcjonalnych, które zapewniają maksymalne osiągi oraz optymalne prowadzenie i komfort jazdy. To przede wszystkim dzięki niezależnemu zawieszeniu tylnej osi z 2-wahaczowym zawieszeniem typu Bi-link (element niespotykany w tym segmencie samochodów).
Dzięki ładowności wynoszącej do 1 tony oraz pojemności ładunkowej do 5,4 m3,  Dobló Cargo ma wyjątkowe możliwości transportowe zarówno, jeśli chodzi o masę ładunku, jak i jego wymiary. Dzięki temu jest doskonały pod każdym względem do wykorzystywania w działalności handlowej. Poza tym, oferuje gamę silników gwarantujących niskie spalanie i koszty obsługi, szeroki wybór wersji od furgonów po pojazdy specjalistyczne i platformy do zabudowy przeznaczone do adaptacji pod konkretne zastosowanie. Słowem, każda firma może znaleźć odpowiednią dla siebie wersję zarówno, gdy chce poszerzyć swoją flotę, jak i ją odnowić. W zależności od rynku sprzedaży, gama składa się z czterech wersji nadwozia: Cargo, Kombi, Work-up (wersja z fabryczną skrzynią ładunkową) i Platforma do zabudowy, 2 wariantów wysokości i 2 długości rozstawu osi. Do wyboru są trzy silniki:
1.3 MultiJet II (80KM i 95 KM), 1.6 Multijet II (105 KM i 120KM) i 1.4 CNG (115 KM i 120KM).

AUTOMOBILE TORINO / ASO samochodów Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep
Oferta
Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane

Kontakt