AUTOMOBILE TORINO Sp. z o.o. ul. Poznańska 72a, 62-510 Konin

Aktualności

Fiatowi Concept Centoventi przyznano nagrodę specjalną jury na „Trophées Argus 2020”

Olivier François, prezes Fiat Brand Global, odebrał prestiżową nagrodę specjalną jury francuskiego magazynu „L'Argus", przyznaną Fiatowi Concept Centoventi, który jest wizją marki Fiat na demokratyczną elektryczną mobilność przyszłości.

 

Wczoraj w Paryżu odbyła się 27 ceremonia wręczenia nagrody „Trophées Argus", plebiscytu organizowanego przez prestiżowy francuski magazyn L'Argus.

W tym roku jury złożone z 18 osób, w tym dziennikarzy i ekspertów w dziedzinie technologii i wartości rezydualnej, oceniło 60 modeli podzielonych na 11 kategorii, w tym Fiata Concept Centoventi, który zdobył niezwykle cenioną „Nagrodę Specjalną Jury".

 

„Jako Francuz i prezes Fiata z dumą przyjmuję tę nagrodę przyznaną przez jedno z najbardziej prestiżowych francuskich czasopism. Jestem tym bardziej dumny, że „Nagroda Specjalna Jury" trafia do Fiata Concept Centoventi", powiedział Olivier François. I dodał: „Concept Centoventi jest kwintesencją marki Fiat, od 120 lat synonimu samochodów miejskich i rodzinnych, i reprezentuje najbardziej innowacyjne, przyszłościowe rozwiązanie dla elektrycznej mobilności w mieście. Spełnia misję społeczną, ponieważ jest zrównoważony, demokratyczny, ponieważ tworzy i angażuje wokół siebie społeczność, ponieważ „komunikuje się" ze światem zewnętrznym i ponieważ został zaprojektowany z myślą o udostępnianiu go innym użytkownikom. Fiat Concept Centoventi to ABC samochodu: „Affordable But Cool".

 

Zaprezentowany podczas Salonu Samochodowego w Genewie w 2019 roku, a obecnie będący w centrum zainteresowania na Targach CES 2020 w Las Vegas, ten rewolucyjny samochód zdobył uznanie francuskiego jury, które napisało w uzasadnieniu: „Kapitalny i w 100% elektryczny Concept Centoventi wynosi personalizację do poziomu sztuki: kolorystyka i zamienność materiałów, opcja zamiany fotela pasażera na fotelik dziecięcy lub klatkę dla zwierząt, a także otwory w desce rozdzielczej do mocowania drukowanych w 3D akcesoriów. Ponadto modularny zestaw akumulatorów  zapewnia zasięg od 100 do 500 km, w oparciu o indywidualne „pakiety" 100 km każdy, które mogą zostać zakupione bezpośrednio przez Klienta. Jego wygląd - przypominający zmodyfikowaną Pandę - podbił serca jury Trophées l'Argus. Z niecierpliwością czekamy, aż koncept pojawi się w produkcji".

AUTOMOBILE TORINO / ASO samochodów Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep
Oferta
Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Autoryzowany Dealer

Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep

Serwis aut

W naszym serwisie otrzymasz 5 letnią gwarancję!

Serwis aut

Oferujemy serwis aut osobowych i dostawczych

Pomożemy w każdej sytuacji

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Centrum likwidacji szkód

Centrum likwidacji szkód dla firm i osób prywatnych

Auta używane

Skontaktuj się z nami: telefon: 63 245 74 47

Auta używane

Auta używane

Kontakt